Özkılıç’a ‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri sürüyor

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) 11. Grup Finans, Sigorta, Gayrimenkul ve Kuyumcular Meslek Grubu Komitesi Başkan ve üyeleri DOGÜNSİFED Başkanlığına seçilen Aziz Özkılıç'a 'Hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Bölgenin en önemli sivil toplum kuruluşlarını bünyesinde barındıran Doğu ve Güneydoğu Sanayici İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (DOGÜNSİFED) 7. Olağan Genel Kurulunda Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Aziz Özkılıç’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Özkılıç’a bu kez kendisinin de üyesi bulunduğu Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) 11. Grup Finans, Sigorta, Gayrimenkul ve Kuyumcular Meslek Grubu Komitesi'nin Başkanı Veysi Aldemir, Komite Üyeleri Sinan Altay, M. Aziz Büyükpamukçu ve Adem Kayaş ziyarette bulundu.

 KOMİTE BAŞKAN VE ÜYELERİ MEMNUNİYETİNİ BİLDİRDİ

Komite heyeti, aynı zamanda komitesi üyesi olan çalışma arkadaşları Özkılıç’ın, DOGÜNSİFED gibi bölgenin en önemli, nitelikli ve etkin sivil toplum kuruluşunun Başkanlığına seçilmesinden dolayı duydukları mutluluğu iletip, tebriklerini sundular. Ziyarette komite üyeleri, Başkan Özkılıç ile komite çalışmaları ve grubun temsil etmiş oldukları finans, sigorta, gayrimenkul ve kuyumculuk sektörlerin sorunları hakkında da istişarede bulundular.

ÖZKILIÇ: EN ÜST SEVİYEDE DESTEKÇİ OLACAĞIZ

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası 11. Grup Meslek Komitesi Başkan ve üyelerinin ziyaretinde duyduğu mutluluğu ifade eden DOGÜNSİFED Başkanı Aziz Özkılıç heyete teşekkürlerini sundu. Federasyon hakkında detaylı bilgi veren ve Meslek Grup Komitelerinin önemine de değinen Özkılıç, DOGÜNSİFED olarak bölgedeki tüm Ticaret ve Sanayi Odaları ve Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışmalarını yakından takip ettiklerini, faaliyetler ve projelere en üst seviyede destek verdiklerini bu aşamadan sonra da bu desteğin yine üst seviyede devam edeceğini bildirdi.

 

 Hoş sohbet ortamında bir müddet süren ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.